Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us

Produkcja

PRODUKCJA I MONTAŻ

WŁASNY PARK MASZYNOWY

Dzięki nowoczesnej technologii, doświadczonym stolarzom na pokładzie i możliwości obróbki drewna jesteśmy w stanie tchnąć życie w każdy projekt zabudowy zewnętrznej oraz ogrodowej.
Zobacz, jak wygląda nasz proces produkcji, czym dysponujemy i dlaczego wiemy, że będziemy w stanie kompleksowo poprowadzić realizację Twojego projektu od początku do końca.

hala_Obszar roboczy 1

DOBÓR DREWNA I MATERIAŁÓW

Każdorazowo konsultujemy z klientem, jaki rodzaj drewna ma zostać finalnie zasostowany. Ze względu na to, że drewno jest bardzo specyficznym materiałem i naturalnie “pracuje”, dobieramy zarówno rodzaj drewna, jak również preparaty zabezpieczające drewno przed działaniem czasu i warunków atmosferycznych.

sc17

OBRÓBKA MATERIAŁOWA

Tam, gdzie pełną parą rusza produkcja zjawia się również własna stolarnia wyposażona w nowoczesny sprzęt, taki jak centrum CNC, piły pionowe oraz poziomie i własna lakiernia. I choć na rynku jesteśmy ponad 15 lat, nie znalazł się jeszcze projekt, którego nie moglibyśmy zrealizować. Może to podpowiedź dla Ciebie, aby zrealizować w ogrodzie najbardziej odjechane, kreatywne i nietuzinkowe pomysły, schowane pod notatnikiem w szafie?

STOLARZE PAZDZIERNIK 2020 A4

ZABEZPIECZENIE I MALOWANIE DREWNA

Stosujemy najwyższej jakości oleje i lakiery do zabezpieczania drewna.
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że w ostatnich latach opady deszczu coraz częściej pukają do naszych ogrodów. Trochę mniej entuzjastycznie podchodzi do tego sam zainteresowany –  drewno. Deszcz owszem lubi – ale w ograniczonych ilościach. Dlatego przed wyjazdem do klienta zabieramy je na kilkugodzinny masaż.  Zamiast olejku eterycznego, używamy jednak impregnatu, a kremy zastępujemy bejcą. W efekcie klient ma pewność, że jego nowa – drewniana pociecha – nie postarzeje się zbyt szybko. Nawet gdy klimat nagle stwierdzi, że nie zamierza się ocieplać. 😉

sc10

REALIZACJA I MONTAŻ

Godzina 8.  Zazwyczaj wtedy będziesz mógł usłyszeć dzwonek lub odebrać telefon od nich. Ekipa od zadań specjalnych Smart Design Garden swoim entuzjazmem i energią poprawią Ci humor nawet w poniedziałkowy poranek.  Zaczną od razu, bo poranna kawa w stolarni nakręci ich na cały dzień. Przeniosą w trakcie dnia trochę kilogramów, napotkają pewnie po drodze kilka problemów, jeszcze szybciej je rozwiążą, a na sam koniec zadzwonią do Ciebie pytając czy możesz już przyjechać, no bo „wszystko gotowe i czeka na właściciela”.

REALIZUJEMY
Poznań, 2020Lorem ipsum dolor Lorem
ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing

SMART PRODUKCJA WRE 

 

Nasi stolarze działają na pełnych obrotach osiem godzin dziennie. Dzień montażowy zaczynają od wspomnianej wyżej kawy. Dzień na stolarni… również. Zamiast porannej prasówki, zapoznają się jednak z rysunkami technicznymi i deską kreślarską – bo przecież każdy projekt może być zindywidualizowany.

W trakcie dnia robią z drewnem dosłownie wszystko – obrabiają, frezują, wycinają.  A na koniec zamieniają to, co zobaczyłeś na wizualizacjach w to, co ujrzysz w swoim ogrodzie.
Zobaczcie stolarzy SDG w akcji.

 

KONTAKT

ul. Szparagowa 12

62-081 Wysogotowo

Przeźmierowo, POLSKA

tel.: +48 61 642 7147

email: office@smartdesign-garden.com

NIP: 972-082-41-36

obserwuj nas