Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us

Tarasy i pergole

TARASY I PERGOLE

PERGOLE 

Przesiadywania na tarasie jest niewątpliwie przyjemnością. Może być ona jednak zepsuta przez nagły deszcze lub kilkugodzinne narażenie na silne nasłonecznienie. Dlatego nasza oferta uzupełniona jest o nowoczesne pergole, które umożliwią Wam przesiadywanie w cieniu w trakcie największych upałów, a także pewne schronienie podczas nawet największych opadów.

taras z drewna cumaru

Lubimy nowoczesność, więc w przypadku pergoli również nie mogło być inaczej. Nasze produkty oferujemy w dwóch lubiących minimalizm kolorach – srebrnym i antracycie. Dodatkowo chcemy, abyś na ewentualne zmiany pogody mógł szybko zareagować. Dlatego pergole wyposażone są w elektryczne sterowanie. W końcu, po co niepotrzebnie przemakać w trakcie wrześniowej popołudniowej herbaty?

pergola2

Czasem będziesz potrzebował ochrony przed wiatrem i słońcem na większej przestrzeni. W końcu taras może posłużyć Ci jako miejsce turnieju na Play Station albo w piłkarzyki. Aby umożliwić Tobie łatwiejszą organizację, nasze nowoczesne pergole mogą osiągać szerokość do 9 metrów i nawet 7 metrów wysięgu. W efekcie nie będziesz musiał się martwić o to, że nie pomieścisz dodatkowych kibiców.

wiz1a (1) kopia

Odezwij się do nas jeśli kiełkuje Ci w głowie myśl o błogich porankach przy wschodzących promieniach słońca.
Na pewno zaproponujemy Ci rozwiązanie pozwalające na stworzenie sobie małej wyspy i oazy na ogrodzie oraz miejsca, którego pozazdroszczą Ci sąsiedzi i przyjaciele .

pergola

KONTAKT

ul. Szparagowa 12

62-081 Wysogotowo

Przeźmierowo, POLSKA

tel.: +48 61 642 7147

email: office@smartdesign-garden.com

NIP: 972-082-41-36

obserwuj nas